Як відкрити замерзлий замок в машині?

Як відкрити замерзлий замок в машині? "Готуй сани влітку, а воза - взимку" - говорить прислів'я, яка все частіше і частіше проявляється в реаліях нашого життя. У холодний період про даний вислові згадують практично всі водії. Адже саме взимку у автолюбителів з'являється величезна кількість проблем з "залізними кіньми": не функціонуючі склоочисники, замерзлі дверні замки, що вийшов з ладу акумулятор і багато чого іншого.

Читати Далі →

Як полірувати машину після фарбування?

Як полірувати машину після фарбування? Хочеться або не хочеться, подобається чи не подобається, але деколи доводиться вдаватися до послуг кузовного ремонту. Причини можуть бути самими різними. Або тебе притерли, або ти притер, або цеглина впала на машину ... Неважливо чому, але кузову не завадить рихтування та фарбування.

Читати Далі →

Як правильно фарбувати пластик?

Як правильно фарбувати пластик? Одним з основних матеріалів, що використовуються в конструкції автомобіля, є пластик. Деталі з нього часто служать елементами оформлення машини. Застосовуючи їх, можна змінити відповідно до своїх смаків зовнішній вигляд "залізного коня". Пластмасові деталі зазвичай приходять від виробника незабарвленими, тому перед установкою їм необхідно надати потрібний колір.

Читати Далі →

Як знизити витрату палива

Як знизити витрату палива В даний час, коли вартість всіх видів моторного палива неухильно підвищується, кожен автовласник напевно хоча б один раз задавався питанням зниження витрати пального. Багато в чому цей параметр залежить від типу машини і двигуна, встановленого на ній. Дизельний силовий агрегат, наприклад, споживає менше пального, ніж мотор, що працює на бензині.

Читати Далі →

Як прибрати вм'ятину на машині?

Як прибрати вм'ятину на машині? Яким би обережним не було водіння, вм'ятини на кузові автомобіля можуть з'являтися досить часто. І ДТП тут абсолютно ні при чому. Контакт з дверима сусідньої машини на стоянці, камінь з-під коліс - і ось на кузові утворилася вм'ятина. Раніше подібні пошкодження вимагали рихтування та фарбування деталі.

Читати Далі →

Як прибрати дрібні подряпини на машині?

Як прибрати дрібні подряпини на машині? Час завжди залишає свій слід. Якщо при покупці автомобіля в автосалоні він сяяв і блищав, то вже незабаром ця пишнота тьмяніє, а зовнішній вигляд машини не викликає колишнього захоплення. У тому, що відбувається немає чиєїсь конкретної провини, і розчаровуватися в покупці не варто.

Читати Далі →

Як продати биту машину?

Як продати биту машину? Аварії в даний час не рідкість, тому для автовласників питання про те, як продати биту машину, дуже актуальне. Щоб отримати максимальну вигоду від угоди, необхідно визначитися, чи є сенс відновлювати автомобіль або ж краще продати не ремонтуючи. Перш за все потрібно порівняти стан авто до і після аварії, підрахувати витрати на ремонт.

Читати Далі →

Як завести машину зі штовхача?

Як завести машину зі штовхача? Ніхто не застрахований від ситуації, коли автомобіль заглох, а при запуску стартер не крутить і двигун, відповідно, не заводиться. Причина цього одна - не вистачає заряду акумулятора. Тому кожен водій повинен знати, як завести машину зі штовхача, а також мати деякі навички в такій відповідальній справі.

Читати Далі →

Як почати рух на автомобілі?

Як почати рух на автомобілі? Часом при початку руху навіть досвідчені автолюбителі роблять грубі помилки. Хоча насправді нічого складного в подібному маневрі немає, треба просто виконати ряд простих, але обов'язкових вимог. В першу чергу вони спрямовані на забезпечення комфортних умов при управлінні для самого водія.

Читати Далі →

Як зупинити тріщину на лобовому склі?

Як зупинити тріщину на лобовому склі? Це може статися в будь-який момент і жодним чином від вас не залежить. Що вилетів з-під коліс зустрічного або обганяє автомобіля камінчик, що потрапив в лобове скло, - і ось на ньому з'явився скол або пішла тріщина. Можна вважати, що пощастило, якщо вона не заважає огляду і не йде через всю "лобовуху".

Читати Далі →

Як тонувати заднє скло?

Як тонувати заднє скло? Автовласники часто прагнуть затемнити скла своєї машини. Це захищає знаходяться в салоні людей, а також перевозяться цінні речі від сторонніх поглядів і перешкоджає проникненню всередину сонячних променів. Крім того, багато хто вважає, що затоновані автомобіль виглядає більш презентабельно.

Читати Далі →

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач?

Як правильно користуватися автоматичною коробкою передач? Автоматична КПП для початківців водіїв буде, мабуть, найбільш прийнятним варіантом оснащення автомобіля. І хоча ніхто не заперечує достоїнств подібної коробки, не варто забувати про те, що існують у неї і певні недоліки. АКПП як складний механізм потребує хорошого догляду і дбайливе ставлення.

Читати Далі →

Як відігріти машину взимку?

Як відігріти машину взимку? Зима в Росії завжди настає несподівано, особливо для комунальників, шляховиків і водіїв. Здавалося б, все знають, що треба робити: залити зимове масло, поставити нові свічки і зарядити АКБ, і тоді можна не побоюватися морозів. Але часом і цього мало, холоду досягають позамежних температур, а їхати треба.

Читати Далі →

Як мити машину на автомийці самообслуговування?

Як мити машину на автомийці самообслуговування? Зовнішній вигляд машини може багато що сказати про її власника. Брудний, з вм'ятинами і слідами корозії автомобіль відразу створює не найкраще враження. Та й термін життя такої машини буде значно менше, ніж в іншої, доглянутою. Тому не варто забувати періодично приводити в порядок зовнішній вигляд "залізного коня".

Читати Далі →

Як змотати спідометр?

Як змотати спідометр? Одним з основних приладів для водія є спідометр, що вимірює швидкість руху. З ним зазвичай з'єднаний одометр, що дозволяє контролювати пройдений шлях. Як правило, обидва ці приладу об'єднуються в один, який і називається спідометром. Пробіг є однією з функцій, які свідчать про технічний стан автомобіля, і тому немає нічого дивного, що багатьох хвилює питання, як змотати спідометр.

Читати Далі →

Різниця між аеропортом і аеродромом

Різниця між аеропортом і аеродромом У кожного аеропорту є аеродром, але не у кожного аеродрому є аеропорт. Давайте розберемося, чим відрізняється аеропорт від аеродрому і які існують види того і іншого? Почнемо з того, що в складі обох слів є грецьке "аеро" (в повному вигляді буде "Аерос"), що означає "повітря".

Читати Далі →

Різниця між інжектором і карбюратором

Різниця між інжектором і карбюратором Всі знають, що бензинові двигуни або мають паливний інжектор, або оснащуються карбюратором. Але якщо першого ліпшого автолюбителю задати питання, чим відрізняється інжектор від карбюратора, то навряд чи можна отримати чітку відповідь. Багато хто знає тільки, що ці агрегати виконують однакову функцію - формують горючу суміш для подачі її в двигун.

Читати Далі →

Різниця між тосолом і агнтіфрізом

Різниця між тосолом і агнтіфрізом Будь-якому автовласникові хочеться, щоб його "залізний кінь" працював десятки років. Саме тому ми прислухаємося до звуку двигуна, намагаємося заправлятися на перевірених заправках, купуємо якісні масла і антифриз. Хоча для початківця автолюбителя вибір багатьох засобів для поліпшення роботи автомобіля - це довгий шлях проб і помилок.

Читати Далі →

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач

Різниця між автоматичною і механічною коробкою передач Коробка перемикання передач необхідна для зміни крутного моменту і частоти обертання валів в межах, більших, ніж може забезпечити сам двигун. В електричних двигунах інтервали швидкостей і потужностей дуже широкі і регулюються вони силою струму, а ось для двигунів внутрішнього згоряння такі інтервали недоступні.

Читати Далі →

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110

Різниця між Богдан-2110 і ВАЗ-2110 Вже протягом кількох років віддані вітчизняні фанати ВАЗ-2110 щиро заздрять українським автолюбителям. Це пов'язано з тим, що в РУ налагоджений випуск брата-близнюка "десятки", в той час як в Росії випуск цієї масової моделі припинений. Так чи хороша українська версія знаменитої "десятки", і краще вона свого російського попередника?

Читати Далі →